جو جراحی پزشکان بازیگر خوابیدن بیمارستان

جو: جراحی پزشکان بازیگر خوابیدن بیمارستان بیمارستان امیر آتشانی جراحی قلب باز

«منبع موثق» از دوم تیر روی آنتن می‌رود / رضا رفیع

رضا رفیع مجری برنامه های «منبع موثق» و «قندپهلو» از تولید و پخش دوباره این برنامه ها سخن گفت. رضا رفیع: «منبع موثق» از دوم تیر روی آنتن می ر..

ادامه مطلب

عاشقانه تازه حسن فتحی در راه هست.

با آخر یافتن سریال شهرزاد، زمزمه هایی در خصوص ساخت سریال باعشق ای دیگر از حسن فتحی شنیده می شود. عاشقانه تازه حسن فتحی در راه هست. ع..

ادامه مطلب

کسی جایگزین علیرضا قربانی نشد ، آخرین خبر از سرودهای تیم ملی فوتبال

چند روز بعد از انصراف علیرضا قربانی از خوانندگی یکی از سرودهای تیم ملی در جام جهانی فوتبال، مدیر روابط عمومی بنیاد فرهنگی هنری رودکی توضیحاتی را در ای..

ادامه مطلب

نویسندگانی که سال ۲۰۱۸ را ندیدند

سال ۲۰۱۷ میلادی نفس‌های آخرش را می‌کشد و به همین مناسبت نگاهی داریم به نویسندگان و شاعرانی که در این سال جهت هر لحظه قلم خود را زمین گذاشتند. ..

ادامه مطلب

ممنوع‌الکارها را چه کسی ممنوع‌الکار می‌کند

«برخی اتفاقاتی که جهت بعضی بازیگران و صورت های معروف افتاده، به وسیله پاره ای از مراجع است و….» اینها بخشی از سخنان وزیر فرهنگ و ارشاد اسلا..

ادامه مطلب

آخر هفته و پخش ۳۰ فیلم‌ سینمایی از تلویزیون

فیلم های «پرواز بر فراز آشیانه فاخته»، «افسانه دریای شمال»، «فقط بیست»، «خانم پاتر»، «تاکسی های قرمز»، «بازی کلمات»، «زندگی در درست تعمیر»، «جاده»، «ضارب»،..

ادامه مطلب

عکس ، پیج اینستاگرام احسان کرمی مجری تلویزیون هک شد.

به گزارش خبرآنلاین، الهام پاوه نژاد در اینستاگرام اعلام کرد که صفحه احسان کرمی مجری مشهور تلویزیون هک شده است است. پیج اینستاگرام احسان کرمی..

ادامه مطلب

اشتباه فاحش وزیر انگلیسی جهت تقدیر از جین آستین

به گزارش گاردین، آندریا لیدسام وزیر نیرو و تغییرات آب و هوایی انگلستان در صحبت اخیر خود به چاپ اسکناس ۱۰ پوندی با تصویر جین آستین نویسنده زن کلاسیک اشا..

ادامه مطلب