جو جراحی پزشکان بازیگر خوابیدن بیمارستان

جو: جراحی پزشکان بازیگر خوابیدن بیمارستان بیمارستان امیر آتشانی جراحی قلب باز

تجاوز هوایی و موشکی سه کشور غربی به سوریه , بامداد امروز صورت گرفت

سه کشور آمریکا انگلیس و روسیه بامداد امروز در حمله هوایی و موشکی مراکزی را در سوریه مورد نشانه قرار دادند . بامداد امروز صورت گرفت؛ تجاوز ..

ادامه مطلب

شوخی ملکه انگلیس با ترامپ

چرا هنگامی که شما می‌خواهید حرف بزنید، آنها (بالگرد) همواره می‌چرخند و می‌چرخند؟ مثل دونالد ترامپ یا باراک اوباما است.  شوخی ملکه انگ..

ادامه مطلب

ترامپ و چالش ساختمان تازه سفارت آمریکا در لندن

ترامپ روز جمعه سفرش به بریتانیا را جهت باز کردن سفارت تازه لغو کرد. او علت لغو سفرش را مکان سفارت تازه اعلام کرده است. ترامپ و چالش ساختم..

ادامه مطلب

آمریکا ترساندن کرد، پرونده کره‌شمالی را از شورای امنیت به پنتاگون ارجاع می‌دهد

نماینده آمریکا در شرکت ملل متحد گفت، گزینه‌های شورای امنیت این شرکت جهت مقابله با برنامه‌های هسته‌ای کره‌شمالی به اتمام رسیده و از این رو ممکن است وا..

ادامه مطلب

ترامپ آرزوی رهبر کره شمالی را برآورده کرد / سناتور آمریکایی

یک سناتور دموکرات آمریکا گفت که ترامپ آرزوی رهبر کره شمالی جهت دیده شدن به عنوان بازیگری جدی در صحنه جهانی را برآورده کرده است. سناتور آمریکایی: ترا..

ادامه مطلب

گزارش آمریکا از حملات تروریستی ۲۰۱۶

وزارت امور خارجه آمریکا اعلام کرد، تعداد حملات تروریستی و کشتارهای ناشی از آن در سراسر دنیا در سال ۲۰۱۶ جهت دومین سال متوالی کم کردن یافته است.  ..

ادامه مطلب

پاکستان هم نیروی نظامی به قطر اعزام می‌کند

در پی وقوع بحران دیپلماتیک میان قطر و کشورهای عربی حوزه خلیج فارس، ترکیه و پاکستان تصمیم به اعزام نیرو به این کشور گرفتند. پاکستان هم نیرو..

ادامه مطلب