جو جراحی پزشکان بازیگر خوابیدن بیمارستان

جو: جراحی پزشکان بازیگر خوابیدن بیمارستان بیمارستان امیر آتشانی جراحی قلب باز

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری «منبع موثق» از دوم تیر روی آنتن می‌رود / رضا رفیع

رضا رفیع مجری برنامه های «منبع موثق» و «قندپهلو» از تولید و پخش دوباره این برنامه ها سخن گفت.

«منبع موثق» از دوم تیر روی آنتن می‌رود / رضا رفیع

رضا رفیع: «منبع موثق» از دوم تیر روی آنتن می رود

عبارات مهم : اخبار

رضا رفیع مجری برنامه های «منبع موثق» و «قندپهلو» از تولید و پخش دوباره این برنامه ها سخن گفت.

رضا رفیع راجع به شروع دوباره «منبع موثق» که از شبکه چهار سیما پخش می شد به مهر بیان کرد: پخش این برنامه از شنبه دوم تیر دوباره شروع می شود و تغییراتی در استودیو و دکور خواهد داشت.

این مجری که در این برنامه به خبرها و اتفاقات رویکردی طنز دارد راجع به حساسیت ها نسبت به این برنامه عنوان کرد: هیچ کس از خودم زیاد به ظرایف کار آشنایی ندارد و من خط قرمزها را به خوبی می دانم بنابراین حساسیتی در شرکت نسبت به برنامه وجود ندارد تنها ممکن است گاهی بیرون از شرکت روی خبری حساسیت هایی وجود داشته باشد.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه برنامه زنده است و کسی در گزینش خبرها دخالتی ندارد ما این حساسیت ها را بعد از پخش برنامه می بینیم. البته فضای تحمل پذیری جامعه خیلی نسبت به گذشته بهتر شده است است.

رفیع بیان کرد: البته ما طنزپردازان هم باید نکات مورد نیاز جهت ارایه یک اثر طنز و کمیک را رعایت کنیم، من اگر فحش بدهم و یا تمسخر کنم افراد ناراحت می شوند و نمی توانیم افراطی و یا توهین آمیز عمل کنیم و بعد توقع داشته باشیم جامعه حساس نباشد.

این طنزپرداز با اشاره به رویکرد خود در برنامه گفت: طنزی که من ارایه می دهم مبتنی بر ادب و ادبیات است و تلاش می کنم با این دو عنصر میزان جبهه گیری اصناف نسبت به این اخبار کمتر شود.

وی با اشاره به اینکه این برنامه باعث شده است مخاطبان با او درددل هایشان را بیان کنند، توضیح داد: مردم مشکلاتشان را جهت من می گویند و انتظار دارند که به نوعی در برنامه به این پرسشها بپردازم و اتفاقا این جهت رسانه ملی یک موقعیت هست. برنامه ها جهت درددل ها و حرف ها و اعتراض های مردم یک وقت طلایی است که می تواند در جهت سلامت سازی جامعه حرکت کند. مردم اگر رسانه را آینه بیان مطالبات خود بدانند در آشتی رسانه و مردم بسیار موثر هست.

رفیع در آخر راجع به برنامه «قندپهلو» نیز تصریح کرد: امیر قمیشی تهیه کننده برنامه تماس گرفت و از من دعوت شد که سری تازه «قندپهلو» را در شبکه آموزش بسازم.

«منبع موثق» از دوم تیر روی آنتن می‌رود / رضا رفیع

واژه های کلیدی: اخبار | حساسیت | برنامه | حساسیت | رسانه ملی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs