جو جراحی پزشکان بازیگر خوابیدن بیمارستان

جو: جراحی پزشکان بازیگر خوابیدن بیمارستان بیمارستان امیر آتشانی جراحی قلب باز

گت بلاگز اخبار اجتماعی تلاش جهت پوشش بیمه‌ای محرومان ، هیچ ایرانی بدون دفترچه بیمه نباشد

معاون بیمه خدمات سلامت شرکت بیمه سلامت با اشاره به تلاش‌های انجام شده است جهت پوشش بیمه‌ای محرومان، گفت: یکی از اهداف شرکت بیمه سلامت این است که هیچ ایرانی بدون

تلاش جهت پوشش بیمه‌ای محرومان ، هیچ ایرانی بدون دفترچه بیمه نباشد

هیچ ایرانی بدون دفترچه بیمه نباشد / تلاش جهت پوشش بیمه ای محرومان

عبارات مهم : سلامت

معاون بیمه خدمات سلامت شرکت بیمه سلامت با اشاره به تلاش های انجام شده است جهت پوشش بیمه ای محرومان، گفت: یکی از اهداف شرکت بیمه سلامت این است که هیچ ایرانی بدون دفترچه نباشد و طرح بیمه همگانی سلامت نیز همین بود که اگر فردی دفترچه ندارد، بیمه شود.

به گزارش ایسنا، سید مرتضی ادیانی با بیان این که بعد از اجرای طرح تحول سلامت، محرومیت امکانات بهداشتی و درمانی در استان های کشور کم کردن یافته و به تعادل نزدیک شده، گفت: باید پذیرفت که بخش درمان تحولات زیادی یافته و با گذشته نمی توان مقایسه کرد؛ هرچند هنوز مشکلاتی در این حوزه وجود دارد.

وی با بیان این که بیمه درمانی ۱۱ میلیون نفر از محرومین کشور یکی از نقاط عطف خدمات همگانی هست، افزود: در حال حاضر جمعیت بیمه شده است بیمه سلامت نزدیک به ۴۰ میلیون نفر است.

تلاش جهت پوشش بیمه‌ای محرومان ، هیچ ایرانی بدون دفترچه بیمه نباشد

ادیانی با اشاره به کارها حمایتی شرکت بیمه سلامت از بیماران خاص گفت: حمایت بیمه ای از بیماران خاص مثل بیماران اعصاب و روان، ام اس، سرطان، کلیوی، هموفیلی و غیره بسیار اهمیت دارد و در طرح تحول سلامت نیز به این بیماران نگاه خاص ای شد.

معاون بیمه خدمات سلامت شرکت بیمه سلامت ادامه داد: بعضی از داروهای خاص نیز در ردیف تعهدات بیمه قرار گرفته و میزان پرداخت های درمانی مردم از جیب به واسطه اجرای طرح تحول سلامت به مراتب کمتر از گذشته شده است است.

معاون بیمه خدمات سلامت شرکت بیمه سلامت با اشاره به تلاش‌های انجام شده است جهت پوشش بیمه‌ای محرومان، گفت: یکی از اهداف شرکت بیمه سلامت این است که هیچ ایرانی بدون

وی با بیان این که طی ۳۰ سال گذشته، بهداشت و درمان جزو اولویت های اول کشور نبود، اظهار کرد: دولت تدبیر و امید، بهداشت و درمان را به اولویت اول کشور تبدیل کرد و نگاه خاص ای به حوزه بهداشت و درمان شد.

ادیانی گفت: یکی از اهداف شرکت بیمه سلامت این است که هیچ ایرانی بدون دفترچه نباشد و طرح بیمه همگانی سلامت نیز همین بود که اگر فردی دفترچه ندارد، بیمه شود و تلاش شرکت این است که تمام اقشار جامعه به خصوص محرومین زیر پوشش چتر بیمه باشند.

وی با اشاره به صندوق بیمه روستاییان و عشایر بیان کرد: بیمه روستاییان از سال ۱۳۸۳ در کشور شروع شده است و به صورت رایگان ادامه داد که این خدمات در صندوق بیمه روستاییان و عشایر ارائه می شود.

تلاش جهت پوشش بیمه‌ای محرومان ، هیچ ایرانی بدون دفترچه بیمه نباشد

ادیانی با اشاره به صندوق بیمه سلامت ایرانیان نیز گفت: علاوه بر صندوق های بیمه همگانی سلامت و صندوق روستاییان و عشایر، صندوق بیمه سلامت ایرانیان نیز وجود دارد؛ افرادی که توانایی پرداخت حق بیمه دارند، می توانند با پرداخت ۵۰ درصد حق بیمه عضو این صندوق شوند و علاوه بر خدمات بخش دولتی از خدمات بخش شخصی نیز بهره مند شوند.

واژه های کلیدی: سلامت | صندوق | درمانی | ایرانی | ایرانیان | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs